Karton Tabak Nedir?

karton tabak nedir

Karton tabaklar günlük yaşamımızda kullandığımız çelik, cam ve seramik gibi malzemelerin alternatifidir. İlk aklımıza gelen hatta ilk tercih edeceğimiz malzeme karton tabaklar olmasa bile aslında tek kullanımlık olmalarının yanında çevreye karşı mükemmel bir seçimdir. Karton tabaklar, hayatımızı kolaylaştırırken aynı zamanda sağlığımıza zarar vermediği gerçeği bizler için giderek daha cazip hale gelmek de. Her toplumun mutfağı yine o toplumun kültürünü, ekonomik yapısını ve ruhsal yönünü yansıtmaktadır. Üretimine 2012 yılında başlayan Unifim firması, karton tabak ürünlerini hijyenik şartlarda, ileri teknolojiye sahip hızlı makinelerde üretir, paketlenmesini ve tüketiciye ulaşmasını sağlar. Hayat tarzlarımızın farklı olması bir yana ortak bir noktada buluşmamızı sağlayacak karton tabaklar hayatımızı nasıl kolaylaştırmakta? Neden ilk tercihlerimiz arasına karton tabakları da dahil etmeliyiz?

Neden Karton Tabak?

Karton tabakların kullanımları son yıllarda artmakla birlikte doğa konusunda bilinçlenme söz konusudur. Karton tabak kullanarak doğayı nasıl mı koruruz? Karton tabaklar yenilenebilir doğal kaynaklar sayesinde üretilir, doğaya ve insan sağlığına karşı duyarlıdır çevreyi kirletmez. Farklı boyut alternatifleriyle kullanımları mevcuttur. Modernleşen dünyada her geçen gün hijyen kavramı daha çok ön plana çıkmakla birlikte zaman konusunda tasarruflu olmak bizler için oldukça değerlidir. İş temposunun gün geçtikçe artması, trafiğin yoğunlaşması, randevulara yetişmek gibi hayatımızın içinde yaşadığımız fiziksel yorgunluklarımız bizler için kaçınılmaz bir hal almakta. Buna ek olarak sanayileşme, tüketim alışkanlıklarında değişiklik gösteren durumların yanında estetiklik kavramı da oldukça önemlidir. Estetik ve hijyeni bir araya getiren Unifim firması, baskısız ürünlerle birlikte müşterilerinin taleplerini karşılayarak çok çeşitli yüksek çözünürlük, kalitede baskı ve desen çalışmaları yapmaktadır. Her bütçeye ve zevke hitap eden Unifim, özellikle kurumsal müşterilerin pazarlama faaliyetlerini logolarını, firma hakkında bilgileri kullanarak reklam ve tanıtım gibi organizasyonları hızlı ve düşük maliyetle müşterilerine sunmaktadır. Benzersiz seçeneklerin, desenlerin yansıdığı karton tabaklar isteğe bağlı alternatiflerle çoğaltılabilir. Sunumlarda sadeliği ya da renkliliği seçmek kişiye göre değişse de eğlenceli günlerin kusursuz olması konusunda hepimiz hemfikirizdir. Hem günlük hayatta hem de parti konsepti içerisinde kullanabilir olan karton tabaklarıyla Unifim, sıradanlıktan kaçınan farklı alternatiflerini tüketiciye sunar. En önemlisi çevreye duyarlıdır. Karton tabakların kullanım alanları sadece ofis ortamları ya da yemek şirketleri tarafından sınırlı değildir.

Hayatımızı kolaylaştıran karton tabaklar doğum günleri, partiler, kutlamalar gibi özel zamanlarda kurtarıcı modernlikleri bizlere sunar. Etkinlik, organizasyon haricinde karton tabakların üzerine logo, slogan gibi firma reklamları da yapılmaktadır. Seçebileceğimiz boyut ve renk çeşitliliği sayesinde pratik çözüm sağlayan karton tabakların en büyük kolaylığı bulaşık yıkamak zorunda kalmıyor oluşumuz. Sudan tasarruf etmek sizce de iyi bir fikir değil mi? Birden fazla kez kullandığımız cam tabaklar maliyet açısından fazla. Ayrıca cam materyalleri ne kadar yıkarsak yıkayalım bakterilerden tamamen arındıramıyor oluşumuzda söz konusu. Bu nedenle karton tabaklar tek kullanımlık olduğu için hijyeniktir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *