Unifim ürünleri, hijyenik şartlarda, ileri teknolojiye sahip hızlı makinelerde üretilip kalite konusunda ödün vermeden paketlenerek tüketiciye sunulmaktadır.

Ürünlerimiz için % 100 selülozdan üretilmiş, özel olarak tasarlanmış doğal kağıt kullanılmakta, hem insan sağlığı hem de çevreye duyarlılığı açısından benzer kategorideki ürünlere göre daha çok tercih edilmektedir.

Muhtelif gıdaların kullanımına uygun ve isteğe bağlı ürün ebatlarında farklı ürün çeşitliliği ile müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması hedeflenmektedir.

Kağıt tabak ürünlerimizde baskısız ürünler ile birlikte müşterilerimizin her türlü talebini karşılayacak çok çeşitli yüksek çözünürlük ve kalitede baskı ve desen çalışmaları yapabilmekteyiz. Özellikle kurumsal müşterilerimizin pazarlama faaliyetlerini logolarını, firma bilgilerini kullanarak reklam ve tanıtım organizasyonlarını hızlı ve düşük maliyetle yapmalarına yardımcı olmaktayız.

Hem iç pazarda hem de yurt dışı pazarında geniş bir müşteri portföyüne sahip olmanın gururunu birlikte çalıştığımız müşterilerimizle paylaşıyoruz. Yüksek kalite ve düşük maliyet politikası, en iyi servis hızı hedefimiz, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek ile paydaşlarımız ve hissedarlarımıza hizmet etmek temel ilkemizdir.

Yüksek kalite geri dönüşümlü kağıt kullanılması ile ekolojik dengeye katkı sağlamaktayız ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakarak topluma karşı sorumluluğumuzun bilinciyle çalışmaktayız.